ارائه برنامه زمانبندی راه و شهرسازی برای تکمیل ۹ هزار واحد مسکن مهر

ارائه برنامه زمانبندی راه و شهرسازی برای تکمیل 9 هزار واحد مسکن مهر

اخبار مسکن به نقل از ایسنا:

استاندار خوزستان خواستار ارائه برنامه زمانبندی راه و شهرسازی برای تکمیل ۹ هزار واحد مسکن مهر شد.

 به گزارش ایسنا، غلامرضا شریعتی پس از نشست شورای مسکن استان که روز گذشته، ۲۸ خردادماه در سالن جلسات استاندار برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهارکرد: در حال حاضر مهم‌ترین مساله مبتلابه در بخش مسکن موضوع مسکن مهر است. هم‌اکنون ۹ هزار واحد مسکن مهر داریم که متقاضی دارند و بنا شد طبق برنامه زمانبندی این ۹ هزار واحد تکمیل و هرچه زودتر تحویل داده شود.


بیشتر بدانید:  بهترین سیستم سرمایش مناسب در تابستان کدام است؟

بیشتر بدانید:  بهترین سیستم گرمایشی از نظر مدیریت و صرفه‌ جویی چیست؟

بیشتر بدانید:  دکوراسیون داخلی چیست؟

بیشتر بدانید:  ریپورتاژ

بیشتر بدانید:  سیستم گرمایش کف


وی افزود: از اداره‌کل راه و شهرسازی درخواست شد در جلسه آینده برنامه زمانبندی‌شده را تحویل دهد تا به تصویب شورای مسکن استان برسد.

رئیس شورای مسکن خوزستان ادامه داد: کار تعدادی تعاونی مسکن به‌دلیل مشکلات بخش تعاونی کُند پیش می‌رود و به همین دلیل از اداره‌کل کار و تعاون گلایه وجود دارد و با توجه به دستور رئیس‌جمهور که مسکن مهر باید امسال تکمیل شود، به این اداره ماموریت داده شد در ساماندهی تعاونی مسکن و فعال کردن تعاونی‌ها و رفع مشکلاتشان عمل کند تا کار ساخت مسکن تعاونی سریع‌تر پیش رود.

استاندار خوزستان تصریح کرد: پنج هزار واحد هم داریم که به‌دلیل جانمایی اشتباه و سایر مشکلات بدون متقاضی هستند و قرار شد اگر در حوزه اختیارات استان باشد در استان و در غیر این صورت از طریق پیگیری از مرکز ترتیبی اتخاذ و مقرراتی تصویب شود که این واحدهای بدون متقاضی دارای جذبه شوند و برای آن‌ها متقاضی ایجاد شود و بتوانیم از سرمایه‌های ملی که تبدیل به مسکن مهر شده اما در حال هدر رفتن است، بهره بیریم.

منبع

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star