اسپارد، ایده‌های جذاب برای خانه‌های هوشمند

ایده‌های جذاب برای خانه‌های هوشمند

اخبار صنعت ساختمان به نقل از ایلنا:

یک کارآفرین حوزه خدمات شهری با اشاره به ضرورت ساماندهی ارائه خدمات ساختمان، گفت: این بخش پتانسیل بسیار زیادی برای اشتغالزایی دارد.

به گزارش ایلنا، پوریا نوروزی اظهار کرد: یکی از اهداف اصلی در ایجاد پلتفروم ارائه خدمات ساختمان ایجاد اشتغال در این بخش بود.

وی با اشاره به برخی مشکلات در این حوزه، افزود: ایجاد اطمینان بین مشتری و نیروی کار، یکی از ضرورت‌های خدمات دهی در حوزه خانگی است که در این راستا با فیلترهای متعدد نیروهای کار مجرب و متعهد استخدام شده است.


بیشتر بدانید :                 لیست تولیدکنندگان سنگ ساختمانی 

 بیشتر بدانید :                 لیست طراح دکوراسیون داخلی

 

وی در ادامه با بیان این‌که اسپارد یک پلتفروم خدمات خانگی است که در حال حاضر فقط در شهر تهران متمرکز شده است، تصریح کرد:‌ به زودی در شهرهای دیگر پایتخت و شهرستان‌های دیگر کشور این خدمات را ارائه می‌دهیم، ضمن آن‌که بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در تمام خدمات مربوط به ساختمان از جمله تعمیر، حمل‌ونقل، تاسیسات، باغبانی، نظافت و… وارد می‌شویم.

وی با بیان این‌که از ابتدای سال جاری دوره پایلوت کار شروع شده است، افزود:‌ از مهرماه سال گذشته برنامه نویسی پروژه آغاز و اسفند ۹۵ به صورت آزمایشی پروژه مذکور رونمایی شد.‌ تا دو ماه آینده فعالیت‌های این سامانه را گشترس می‌دهیم و با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان منطقه آزاد کیش، در این جزیره و سایر کلانشهر فعالیت خود را آغاز می‌کنیم.

نوروزی با بیان این‌که تا آخر سال در ۵ کلانشهر خدمات تهران را ارائه می‌دهیم، اظهار کرد: در برخی روزهای هفته با توجه به عرضه و تقاضا قیمت خدمات متفاوت خواهد بود.

مدیر اسپارد با بیان این‌که حداکثر ۲۰ درصد کمیسیون از نیروی کار دریافت می‌شود، یادآور شد:‌ یکی از اهداف ما ایجاد اشتغال در حوزه خدمات ساختمان است که خوشبختانه در این زمینه اهداف مورد نظر تاکنون محقق شده است.

منبع

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star