اخبار تجهیزات ساختمان به نقل از “ایران اکونومیست” ، بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی ایران در حضور جعفر سرقینی، معاون وزیر صمت، بهمن حسین‌زاده، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاهی ایران و فعالان صنعتی با مشارکت کشور‌هایی از جمله ایتالیا، اسپانیا و چین در فضایی بیش از ۱۶ هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران افتتاح شد.

این نمایشگاه با نام “CERAFAIR” یکی از سه نمایشگاه بزرگ و معتبر این حوزه در منطقه است و از امروز به مدت چهار روز برای عموم بازدیدکنندگان دایر و ۱۲ تیر ماه به کار خود پایان می‌دهد.

محمد روشنفکر، رئیس انجمن صنفی کاشی و سرامیک ایران در حاشیه بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک ایران گفت: کاشی و سرامیک ایران با کیفیت و استاندارد روز جهان تولید می‌شود و به دلیل قیمت مناسبی که دارد می‌تواند در بازار‌های جهانی این صنعت در اروپا، مکزیک، کانادا و استرالیا راه یابد.

روشنفکر افزود: تولیدات کاشی و‌سرامیک ایران با کیفیت‌ترین محصول منطقه است و با مشخصه گرید A پیش بینی می‌شود در حاشیه این نمایشگاه قرارداد‌های خوبی با طرف خارجی امضا شود.

رئیس انجمن صنفی کاشی و سرامیک ایران با بیان اینکه تولیدکنندگان ایرانی سال گذشته نزدیک به ۴۰۰ میلیون متر مربع تولید کاشی و سرامیک داشتند، گفت: در این نمایشگاه حدود ۱۶۰ شرکت داخلی حضور دارند و آخرین دستاورد‌های صنعت کاشی و سرامیک کشورمان را در معرض ارزیابی و سنجش قرار می‌دهند.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star