جدیدترین محصول بوتان با ۹۳درصد بهره‌وری روانه بازار شد

جدیدترین محصول بوتان با ۹۳درصد بهره‌وری روانه بازار شد

اخبار تجهیزات ساختمان به نقل از “خبرگزاری ایسنا”، سابقه ۶۲ ساله مجموعه تولیدی «بوتان» نشان می‌دهد که این شرکت ایرانی همیشه بر موضوع کیفیت تاکید داشته و در ساخت محصولات متنوعی که تا به امروز روانه بازار کرده از باکیفیت‌ترین قطعات استفاده کرده است.

این شرکت اخیرا محصولی جدید در حوزه محصولات گرمایشی به بازار ارائه کرده که قابلیت‌های قابل توجهی نسبت به نمونه‌های مشابه دارد.

مجید شایامهر مدیر بازاریابی «بوتان» مزایا و ویژگی‌های این محصول را تشریح کرد که در ادامه آمده است.

 اولویت اصلی در تولید محصولات شرکت بوتان چیست؟

بی‌تردید اولویت اساسی در تولید محصولات بوتان، کیفیت است.

سابقه بیش از ۶ دهه فعالیت شرکت بوتان و استقبال همیشگی و روزافزون بازار داخلی و خارجی از محصولات این شرکت، توجه ویژه ما به کیفیت را به خوبی نشان می‌دهد.

کیفیت موضوعی اتفاقی و کوتاه‌مدت نیست و در طول سال‌ها تلاش و سخت‌کوشی و باور واقعی به‌دست می‌آید. باور اساسی در شرکت بوتان، این است که برای تولید هر محصول باید تمام تلاش خود را برای ساخت بهترین‌ها با بهره‌گیری از مرغوب‌ترین مواداولیه به کار بگیریم.

جدیدترین محصول بوتان در حوزه وسایل گرمایشی بیشتر معرفی کنید. این محصول چه ویژگی منحصر به فردی دارد؟

این محصول جدیدترین مدل پکیج شوفاژ دیواری بوتان با نام تجاری (Parma ۲۴Rsi) است که توسط شرکت بوتان طراحی شده و با استفاده از بهترین قطعات شرکت‌های معتبر اروپایی تولید شده است.

این مدل مشابه تمامی پکیج‌های شوفاژ دیواری بوتان دارای فناوری توربولاتور است که دستگاه را در مقابل رسوب املاح آب مقاوم می‌کند.

تفاوت دیگری که پکیج‌های شوفاژ دیواری بوتان با نمونه‌های مشابه در بازار کشور دارد این است که هیدرولیک ست آن پلیمری بوده و در مقابل رسوب املاح آب بسیار مقاوم است، معمولا هیدرولیک ست پکیج‌های متفرقه از جنس فلز است که به دلیل رسوب‌گیری بالا عمر و دوام دستگاه را به مراتب پایین می‌آورد.

وضعیت این محصول نسبت به محصولات مشابه از نظر بهره‌وری(انرژی) و قیمت چگونه است؟

راندمان  (Rsi۲۴Parma )، ۹۳درصد است که در مقایسه با مدل های مشابه بازار، راندمان بسیار خوبی محسوب می‌شود.

قیمت این محصول هم با توجه به قابلیت‌ها و کیفیت قطعات به‌کار رفته در آن نسبت به محصولات مشابه رقابتی محسوب می‌شود.

پکیج شوفاژ دیواری  (Rsi۲۴Parma ) بوتان برای چه واحدهایی و با چه متراژی مناسب است؟

این محصول از مناسب‌ترین محصولات بازار برای واحدهای مسکونی و اداری تا حداکثر ۲۱۰ مترمربع (با توجه به شرایط آب و هوایی) به شمار می‌رود.

ضمنا در تولید این محصول آزمون‌های طول عمر قطعات برای یکایک اجزای این مدل مطابق با فرایندهای استاندارد اروپا انجام گرفته است.

برخی محصولات مشابه با مشکل نوسان دما مواجه هستند. آیا پکیج شوفاژ دیواری  (Rsi۲۴Parma) بوتان این مشکل را حل کرده است؟

بله. در این محصول‌ با بهره‌گیری از طراحی دقیق در استفاده از قطعات مناسب و به روز و همچنین استفاده از سیستم‌های الکترونیکی پیشرفته در کنترل مدار آب گرم و گرمایش به صورت جداگانه، مزیت برخورداری از آب گرم مطلوب و بدون نوسان دما برای استفاده مصرف‌کنندگان  را به ارمغان می‌آورد.

همچنین مقاومت بالای اجزای الکترونیکی این مدل در برابر آب و رطوبت این امکان را ایجاد کرده است تا با اطمینان کامل در فضای باز و بسته و همچنین استان‌های دارای رطوبت بالا نیز نصب و مورد استفاده قرار گیرد.

این محصول به چه سیستم‌های عیب‌یابی و ایمنی مجهز است و چه استانداردهایی دارد؟

این محصول، دارای سیستم‌های متنوع عیب‌یاب الکترونیکی، ضد یخ‌زدگی، ضد گریپاژ پمپ و شیر سه طرفه و سیستم خودکار تنظیم جریان گاز و کنترل دما و فشار مدار بوده و همچون سایر محصولات بوتان نشان کیفیت اروپاCE، استاندارد ملی ایران و استاندارد ایمنی و بهداشت OSHAS ۱۸۰۰۱:۲۰۰۷ را نیز دارد.

محصولات شرکت بوتان در بازارهای صادراتی چه عملکردی داشته‌اند؟

آوازه مرغوبیت محصولات بوتان تنها در بازارهای داخلی نیست.

گروه صنعتی بوتان در سال ۱۳۹۵ به عنوان یکی از صادرکنندگان نمونه انتخاب شد که این انتخاب به واسطه صادرات انواع محصولات گرمایشی بوتان به بیش از ۱۶ کشور اروپایی بود.

علاوه بر این در سال ۱۳۹۶ نیز مجددا بوتان به عنوان صادرکننده نمونه انتخاب و لوح و تندیس زرین صادرکننده نمونه ملی در سال ۱۳۹۶ نیز به گروه صنعتی بوتان اهدا شد.

از پارامترهایی که موجب این توفیقات و تداوم آن شده است می‌توان به مرغوبیت محصولات  و میزان رشد صادرات، نسبت به دوره قبل و ورود به بازارهای جدید اشاره کرد.

بوتان از سال‌های دور تاکنون توانسته بیش از ۱۶۰ مدل مختلف از محصولات خود را به بازارهای جهانی صادر کند و در  این سال‌ها نیز مجموع محصولات گرمایشی صادراتی (پکیج شوفاژ دیواری، آبگرمکن دیواری فوری و رادیاتورهای آلومینیومی) ما به مقصد اروپا از مرز ۴۰۰ هزار دستگاه فراتر رفته است.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star