رونمایی از سامانه هوشمند موتورخانه شوفاژکار در نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات

رونمایی از سامانه هوشمند موتورخانه شوفاژکار در نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات

اخبار تجهیزات ساختمان به نقل از “خبرگزاری ایسنا”، شرکت صنعتی شوفاژکار در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی از سامانه هوشمند موتورخانه شوفاژکار رونمایی کرد.

 در این نمایشگاه، شرکت شوفاژکار علاوه بر ارائه محصولات و تولیدات مرسوم و شناخته شده خود اعم از انواع بویلرهای چدنی، پکیج‌های زمینی، دیگ‌های چوب‌سوز، پکیج‌های دیواری و شومینه های چدنی،‌ سامانه جدید مانیتورینگ هوشمند موتورخانه را نیز به فعالان صنعت تاسیسات، علاقه‌مندان و متقاضیان معرفی کرد.


بیشتر بدانید:بهترین سیستم گرمایشی از نظر مدیریت و صرفه‌ جویی چیست؟


استفاده از این سامانه،‌ بهینه‌سازی مصرف انرژی (گاز و برق) در موتورخانه‌های ساختمان‌های مسکونی و غیرمسکونی را با  ۲۰ تا ۵۰ درصد صرفه‌جویی مصرف گاز در پی دارد.

از مزایای این سامانه می‌توان به طراحی بر اساس شرایط بومی و اقلیمی و وضعیت سیستم‌های موجود و عادات فرهنگی اجتماعی شهروندان، مستقل بودن عملکرد سامانه از مساحت بنای ساختمان (قیمت ثابت برای هر متراژ بنا)، کوتاهی دوره بازگشت سرمایه از محل صرفه‌جویی هزینه گاز (حداکثر چند ماه)، نصب سریع و آسان، پیک‌زدایی مصرف گاز در اوج مصرف در ساختمان‌های اداری تجاری آموزشی،‌ دوره موثر صرفه‌جویی در ۱۲ ماه سال، ۱۸ ماه گارانتی واقعی و ۱۰سال خدمات پس از فروش اشاره کرد.

در نمایشگاه امسال، رضارحمانی قائم مقام وزیرصنعت، محمدباقر معتمد رییس اتحادیه صنف فروشندگان لوازم شوفاژ و تهویه مطبوع تهران و عبدالکریم جلالی مجری نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی با حضور در غرفه شوفاژکار، ‌ضمن بازدید از محصولات و دستاوردهای این شرکت با مسئولان شرکت صنعتی شوفاژکار در مورد برنامه‌های پیش‌روی این شرکت و فرصت‌ها و چالش‌های صنعت تاسیسات به تعامل و گفت‌وگو پرداختند.

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی از ۳ تا ۶ آبان ماه ۹۶ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور فعالان این صنعت برگزار شد.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star