لیست تولیدکنندگان درب ضد سرقت

(VIP)

   ۱) افرا درب

شرکت افرا درب سلماس در صنایع چوب و درب سازی در ایران از سال ۱۳۸۳ تاسیس یافت. این شرکت در زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰ مترمربع وسالن تولید ۹۰۰۰ مترمربع با پشتوانه علمی و کادر مجرب و با استفاده از ماشین آلات روز دنیا در این صنعت مشغول به کار می باشد.

لیست تولیدکنندگان درب ضد سرقت

 ۲) آسمان درب

آسمان درب فعالیت خود را در تولید و ارائه انواع درب های چوبی آغاز نموده و در سال های متمادی فعالیت خود را در زمینه های مرتبط با درب های (چوبی از جمله تمام چوب، درب MDF با روکش طبیعی چوب و چهارچوب چوبی فلزی) گسترش داده است.  که در درب ها از انواع چوبهای روسی، ملچ، بلوط، توسکا، راش و … همچنین از چوبهای نامبرده در روکش دربهای MDF جهت ورودی ها یا داخلی استفاده می شود.

 

 

——————————————————————————

 

دیگر تولیدکنندگان درب ضد سرقت

·        درب ضدسرقت آرادر  –  تلفن :  ۰۹۱۳۸۸۹۱۹۸۰

·         تکشان در هگمتانه –  تلفن: ۰۹۹۰۸۱۱۰۰۲۱

 

 

تولید کنندگان محترم درب ضد سرقت

برای ثبت نام شرکت شما، می توانید بصورت کاملا رایگان به سایت http://business247.ir  مراجعه فرمایید و اطلاعات محصولات خود را ثبت نمایید.

عزیزانی که درخواست حضور در قسمت VIP را دارند محصول مورد نظر خود را بصورت ویژه ثبت کنند و سپس با شماره ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸۸ تماس حاصل نمایند.

لازم بذکر است برای حمایت از درب ضد سرقت در کشور برای حضور در قسمت VIP تخفیف ویژه ای برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم، برای نمایش در قسمت مخصوص شما می توانید با پرداخت فقط ۳۳% مبلغ آگهی ویژه در سایت سرای تجارت دیجیتال، هم در وب سایت نام برده بعنوان کالای ویژه نمایش داده شوید و نیز در این صفحه در قسمت VIP قرار بگیرید.

در لیست بالا تمامی فعالان درب ضد سرقت  قرار می گیرند.

 

تولیدکنندگان محترمی که قصد شروع صادرات  و بازاریابی در خارج از کشور را دارند، می توانند با ما در تماس باشند. ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸

——————————————————————————

مقالات مرتبط

 

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star