لیست تولیدکنندگان سنگ ساختمانی

(VIP)

۱گروه کارخانجات برادران فرقانی

گروه کارخانجات سنگ های ساختمانی و تزئینی برادران فرقانی با بیش از چهار دهه فعالیت در زمینه ی تولید سنگ های تزئیینی، یکی از کارخانجات تولید سنگ های تزئیینی می باشد.
تاسیس این کارخانجات دردهه ی ۶۰ بوده و در سال های اخیر تمامی دستگاه های تولیدی آن به دست متخصصان مجرب داخلی تعویض و با دستگاه های مدرن و پیشرفته جایگزین گردیده است.

تولید کننده سنگ ساختمانی

۲گروه صنعتی ژیوار

گروه صنعتی ژیوار در سال ۱۳۹۰ با هدف ایجاد اشتغال ونوآوری در زمینه مصالح نوین ساختمانی در شهرستان سرپل ذهاب استان کرمانشاه شروع به فعالیت نمود. مدیران شرکت پس از انجام بررسی های مختلف روی سنگهای ساختمانی رایج در صنعت ساختمان ایران همچون سنگهای طبیعی ، موزائیک ، کفپوش و دکوراتیو، گردوآوری اطلاعات در مورد تکنولوژی های روز دنیا اقدام به تاسیس کارخانه جهت تولید نسل جدید سنگهای ساختمانی تحت عنوان سنگ صنعتی نمودند.

تولید کننده سنگ ساختمانی

 

 

——————————————————————————

 

دیگر تولیدکنندگان سنگ ساختمانی در ایران

  • سنگ کیمیای بیرجند – تلفن : ۳۲۳۵۰۰۹۶ – ۰۵۶
  • هوم استون – تلفن: ۰۲۱-۲۲۳۲۶۰۵۰

 

 

تولیدکنندگان محترم سنگ ساختمانی 

برای ثبت نام شرکت شما، می توانید بصورت کاملا رایگان به سایت http://business247.ir  مراجعه فرمایید و اطلاعات محصولات خود را ثبت نمایید.

عزیزانی که درخواست حضور در قسمت VIP را دارند محصول مورد نظر خود را بصورت ویژه ثبت کنند و سپس با شماره ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸۸ تماس حاصل نمایند.

لازم بذکر است برای حمایت از تولیدکنندگان سنگ ساختمانی در کشور برای حضور در قسمت VIP تخفیف ویژه ای برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم، برای نمایش در قسمت مخصوص شما می توانید با پرداخت فقط ۳۳% مبلغ آگهی ویژه در سایت سرای تجارت دیجیتال، هم در وب سایت نام برده بعنوان کالای ویژه نمایش داده شوید و نیز در این صفحه در قسمت VIP قرار بگیرید.

در لیست بالا تمامی فعالان صنعت تولید سنگ ساختمانی قرار می گیرند.

 

تولیدکنندگان محترمی که قصد شروع صادرات  و بازاریابی در خارج از کشور را دارند، می توانند با ما در تماس باشند. ۰۹۳۸۸۱۵۱۳۵۸

——————————————————————————-

مقالات مرتبط

 

 

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star