اردبیل|محموله مصالح ساختمانی برای بازسازی منازل در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ارسال شد

محموله مصالح ساختمانی برای بازسازی منازل در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ارسال شد

اخبار مصالح ساختمان به نقل از “خبرگزاری تسنیم” ،  سرهنگ پاسدار علی پیرجاهد صبح امروز در جریان ارسال محموله سیمان برای کمک به بازسازی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه در اردبیل اظهار داشت:

براساس هدفگذاری‌های انجام شده نخستین محموله سیمان از استان اردبیل به میزان بیش از ۴۰ هزار تن به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ارسال شد تا در راستای بازسازی منازل در این مناطق به کارگیری شود.

وی با اشاره به اقدامات بسیج سازندگی در راستای کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان کرمانشاه بیان کرد:

بسیج سازندگی نهادی خدمات‌رسان و یاری‌رسان به اقشار محروم بوده که در راستای محرومیت‌زدایی از مناطق مختلف گام‌های اساسی برداشته و در زلزله کرمانشاه نیز برای خدمات‌رسانی به زلزله‌زدگان همگام با مردم حرکت می‌کند.

مسئول بسیج سازندگی استان اردبیل در مورد ارسال محموله‌های جمع‌آوری شده و کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده گفت:

برای کمک‌ به مردم زلزله‌زده توسط نهادها و دستگاه‌های مختلف شاهد ارسال محموله‌های فراوان در روزهای گذشته بودیم و کمک‌های مردمی نیز به این منظور به مناطق زلزله‌زده ارسال شده است.

پیرجاهد تصریح کرد:‌

برای جمع‌اوری کمک‌های مردمی در راستای ارسال به مناطق زلزله‌زده پایگاه‌ها، حوزه‌ها و کانون‌های مقاومت بسیج در استان اردبیل فعال بوده و کمک‌های نقدی مردم را جمع‌آوری و به این مناطق ارسال می‌کند که انتظار می‌رود مردم خیر و نیک‌اندیش استان همچون همیشه در این زمینه تلاش و اهتمام همه‌جانبه‌ای داشته باشند.

وی افزود:

تلاش می‌کنیم تا کمک‌های جمع‌آوری شده مردمی را در سریع‌ترین زمان ممکن به این مناطق ارسال کرده و زمینه‌ساز ارائه آنها به مردم زلزله‌زده این مناطق باشیم که انتظار می‌رود در راستای تسریع در عملیات ارسال کمک‌ها، مردم از ارسال مستقیم کمک‌های خود خودداری کرده و این امر را به متولیان امر واگذار کنند.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star