برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع آشپزخانه حمام، سونا و استخر در تهران

نمایشگاه بین المللی آشپزخانه حمام سونا  استخر

اخبار  تجهیزات ساختمان به نقل از عصر اقتصاد؛

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه حمام، سونا و استخر با حضور و مشارکت ده ها شرکت داخلی و خارجی از شهرهای مختلف کشورمان و ده کشور جهان از ۹ تا ۱۲ تیرماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.


بیشتر بدانید : سیستم گرمایش کف

بیشتر بدانید :  عایق صوتی چیست؟


 

در این نمایشگاه که امسال با استقبال چشمگیر شرکت های مختلف مواجه شده، حدود ۲۵۰ شرکت داخلی و خارجی گردهم میآیند تا ضمن تبادل اطلاعات با یگدیگر و ارائه نوین ترین تولیدات خود، در جریان پیشرفت های این حوزه نیز قرار بگیرند.

در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر و در کنار شرکت های داخلی ۶۶ شرکت خارجی هم از کشورهای کره جنوبی ، ترکیه ، فنلاند ، چین ، فرانسه ، ایتالیا ، آلمان ، برزیل ، اسپانیا و هلند حضور و مشارکت دارند.

امسال همزمان با این نمایشگاه ، نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک نیز برگزار می شود. با توجه به سنخیت کامل موضوعی این دو نمایشگاه ، فرصت بسیار مغتنمی برای مصرف کنندگان این کالاها به ویژه شرکتهای ساختمانی، انبوه سازان ساختمان، هتلها ، بیمارستانها ، ادارات ، مجموعه های ورزشی و همچنین مصرف کنندگان خانگی و همه مصرف کنندگان این کالاها فراهم می کند تا به این طریق بخش عمده مایحتاج ساختمانی خود تأمین کنند.در واقع محصولات و تولیدات جدید درحوزه ملزومات و تجهیزات لوکس ساختمان دراین نمایشگاه در معرض بازدید علاقمندان قرار می گیرد.

این نمایشگاه در قالب چهار گروه کالائی (گروه کالاهای آشپزخانه ، گروه کالاهای حمام ، گروه کالاهای سونا و گروه کالاهای مربوط به استخر) و با هدف افزایش راندمان تولید کارخانه ها و واحدهای تولیدی،یافتن بازارهای صادراتی، شناسایی و معرفی مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود در این صنعت، ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی در جهت ارتقاء کیفیت تولید، ایجاد ارتباط مستقیم و رو در رو میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان،تبادل فکر، فناوری و محصول میان شرکت کنندگان داخلی و خارجی و آشنایی با محصولات، نوآوریها و ظرفیتهای موجود این صنعت برگزار می شود.

علاقمندان می تواندد برای کسب اطلاعات بیشتر پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر با پایگاه اینترنتیwww.titexgroup.com مراجعه کنند و یا با شماره تلفن های ۲۲۳۹۷۵۴۰۰ ستاد برگزاری نمایشگاه تماس بگیرند.

برنامه ریزی برای حضور و بازدید چند هیئت خارجی و همچنین برگزاری چند همایش و نشست تخصصی با حضور صنعتگران و استادان دانشگاه ها، برخی از برنامه های جانبی پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر است.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر از ۹ تا ۱۲ تیر ماه هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star