چهاردهمین نمایشگاه تجهیزات گرمایشی و کاشی و سرامیک در شیراز برگزار می‌شود

چهاردهمین نمایشگاه تجهیزات گرمایشی و کاشی و سرامیک در شیراز برگزار می‌شود

اخبار تجهیزات ساختمان به نقل از “خبرگزاری تسنیم” ، چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایش و گرمایش به همراه چهاردهمین نمایشگاه تخصصی کاشی و سرامیک، چینی‌آلات بهداشتی، سنگ‌های تزئینی و دکوراسیون ۲۱ تا ۲۴ آبان‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس واقع در شهرک گلستان شیراز برگزار می‌شود.

به گفته سید محمود موسوی، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس، مراسم افتتاحیه این نمایشگاه ساعت ۱۶:۳۰ روز یک‌شنبه ۲۱ آبان‌ماه با حضور استاندار فارس برگزار می‌شود و این نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

این نمایشگاه فرصتی برای صاحبان صنایع ایجاد ‌می‌کند تا توانمندی‌ها، محصولات، دستاوردهای و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه کنند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت تاسیسات و فرصت‌های تجاری موجود بهره گیرند.

چهاردهمین نمایشگاه کاشی و سرامیک، چینی‌آلات بهداشتی و دکوراسیون نیز ضمن گردآوری صنعتگران، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی حوزه صنایع و تجهیزات کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی از سراسر کشور زمینه تبادل اطلاعات و ارائه جدیدترین تولیدات، دستاوردها و نوآوری‌ها را برای صاحبان این صنایع فراهم می‌کند.

معرفی ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل صنعت کاشی و سرامیک کشور، ایجاد بسترهای مناسب برای سرمایه‌گذاری، آشنایی دست‌اندرکاران با محصولات، نوآوری‌ها و ظرفیت‌های موجود بازار، ایجاد رقابت سالم میان تولیدکنندگان داخلی برای ارتقاء کیفیت تولید و ایجاد ارتباط مستقیم میان تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان از جمله مهم‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star