۲۰۰ واحد مسکن مهر معلولان هشتگرد آماده افتتاح

۲۰۰ واحد مسکن مهر معلولان هشتگرد آماده افتتاح

اخبار ساختمان به نقل از “خبرگزاری ایسنا”، شرکت عمران شهر جدید هشتگرد قصد دارد در آذرماه ۲۰۰ واحد از مسکن مهر معلولان را افتتاح کند.

شرکت عمران شهرهای جدید قصد دارد در آذرماه ۲۰۰ واحد مسکون مهر معلولین هشتگرد، یک باب مدرسه، سه زمین ورزشی، یک باب کلانتری و یک باب مسجد را افتتاح کند.

همچنین قرار است تا پایان سال ۶۶۵۰ واحد مسکن مهر، یک باب مدرسه، یک باب کلانتری، سه زمین ورزشی، یک سالن چند منظوره و دو باب مسجد را مورد بهره‌برداری قرار دهد.

نخستین جلسه پایش دوره‌ای شهر جدید هشتگرد با حضور حبیب الله بیطرف ـ معاون وزیر راه و شهرسازی ـ برگزار شد و مصوبات ۳۱ گانه آن به منظور رسیدگی هرچه سریع‌تر به مشکلات و پروژه‌های در حال اجرا در دستور کار قرار گرفت.

گزارش مستقل و جامع از پیشرفت پروژه های مسکن مهر، هماهنگی برای پرداخت تسهیلات، رسیدگی به وضعیت تاسیسات زیربنایی مسکن مهر، ارسال برنامه ۹۰۰۰ واحد انصرافی به شرکت مادر، افتتاحاتی در آذرماه و پایان سال جاری، تعریف مسکن اجتماعی با استفاده از ظرفیت شهر جدید هشتگرد، تهاتر زمین و ساختمان‌های ساخته شده برای پرداخت مطالبات پیمانکاران و اولویت قرار دادن قطار شهری هشتگرد از جمله این مصوبات بوده است.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star