۳ نمایشگاه وابسته به صنعت ساختمان‌ در شیراز برگزار می‌شود

۳ نمایشگاه وابسته به صنعت ساختمان‌ در شیراز برگزار می‌شود

اخبار تجهیزات ساختمان به نقل از “خبرگزاری تسنیم”،  هشتمین نمایشگاه «مصالح، تجهیزات و فناوری‌های ساختمان»، ششمین نمایشگاه «درب، پنجره و صنایع وابسته» به همراه دومین نمایشگاه «آسانسور، بالابر و پله برقی» به صورت همزمان از روز سه‌شنبه ۲۸ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس واقع در شهرک گلستان آغاز به‌کار می‌کند.

به گفته سیدمحمود موسوی مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی شیراز، این سه نمایشگاه در ساعت ۱۶:۳۰ روز سه‌شنبه ۲۸ آذرماه به صورت رسمی گشایش می‌یابد و تا یک دی‌ماه همه روز از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای علاقمندان خواهد بود.

در این نمایشگاه سازه‌های مدرن ساختمانی، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، مصالح نمای بیرونی و داخل ساختمان، مصالح پایه ساختمانی، آسانسور، دکوراسیون، پوشش‌های سقف و دیوار، کاشی، سرامیک، در و پنجره و دیگر صنایع مرتبط عرضه خواهد شد.

برگزاری این گونه نمایشگاه‌ها فرصت خوبی برای عرضه آخرین دستاوردهای صنعت ساختمان است و فعالان این عرصه می‌توانند با به نمایش گذاشتن کالا و تولیدات خود بازارهای جدید را کشف کنند.

این نمایشگاه با تحریک بازار عرضه و تقاضا بستر مناسبی برای ارتباط بین سرمایه‌گذار، پیمانکاران، مهندسان و ارائه دهندگان خدمات ساختمانی فراهم می‌کند.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star